Biuro rachunkowe sopot


Biuro Rachunkowe Anna Jezierska-Kuźma


80-180 Gdańsk, Władysława Jagiełły 1

Numer telefonu: 662-048-250

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Biuro rachunkowe sopot

Jeżeli rozglądasz się za dobrą księgową w okolicach Trójmiasta, to z pewnością musisz wziąć pod uwagę ofertę oraz usługi, które świadczy Biuro Rachunkowe Anna Jezierska.  Długoletnie doświadczenie oraz szeroki zakres prowadzonych usług to atuty, jakimi może pochwalić się biuro. 

Jeżeli zależy Ci na księgowej, która poprowadzi kadry i ZUS, a także bazę ewidencji czasu pracy czy płac, to z pewnością nie zawiedziesz się, decydując się na to biuro rachunkowe. Posiadają klientów z Sopotu, Gdynia, Gdańska i wielu okolicznych miejscowości, co tylko wskazuje na profesjonalizm i duże zainteresowanie ich ofertą. Co więcej, jeśli pragniesz, by Twoja księga handlowa była prowadzona w pełni kompleksowo i na najwyższym poziomie to także nie zawiedziesz się, decydując się na usługi trójmiejskiego biura rachunkowego. Przekonaj się sam i skontaktuj się już dziś! 


Ja korzystam z usług takiego biura księgowego, dla mnie to znakomite rozwiązanie! Nie byłbym wstanie samemu ogarnąć się w sprawach podatków czy porządku w księgach rachunkowych.


Ocena 4

Pobliskie firmy:

Artnet Sp. z o.o.


Wały Piastowskie 1, Gdańsk

Zobacz >