https://www.diamante.pl/ - Fryzjer męski Poznań


Diamante


61-859 Poznań, Grobla 17

Numer telefonu: 691 777 166

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.diamante.pl/ - Fryzjer męski Poznań

Mało kto wie, że męski włos wymaga nieco innej pielęgnacji niż damski, dlatego kosmetyki używane do jego stylizacji powinny mieć odpowiedni skład, bezpieczny dla skóry głowy. Styliści z salonu fryzjerskiego diamante.pl wiedzą o tym najlepiej, dlatego przygotowali oddzielną strefę relaksu dla panów ceniących sobie profesjonalizm i indywidualne podejście.

Jesteś wymagający? Interesuje Cię dobry fryzjer męski w Poznaniu? Umów się na wizytę w salonie Diamante i przekonaj się sam, co może zaoferować Ci doświadczona kadra stylistów specjalnie szkolona do pracy z męskim włosem.

W trosce o zadowolenie klientów z własnego wyglądu eksperci z wieloletnim doświadczeniem oferują panom specjalny zabieg, który w naturalny sposób zatuszuje przedwczesne siwienie. Z jego pomocą można w bardzo krótkim czasie odświeżyć swój wygląd bez efektu farbowanych włosów. Dodatkowo taka usługa posiada atrakcyjną cenę i jest bardzo dyskretna, bo polega tylko na przyciemnieniu siwych pasm specjalnym preparatem, spłukiwanym w czasie codziennego mycia, dzięki czemu nie trzeba będzie zmagać się z widocznym odrostem.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Przeprowadzki DML Poznań


Rynarzewska 19, Poznań

Zobacz >

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Zobacz >

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

Zobacz >