https://kraftartsklep.pl/ - Księga gości drewniana


Kraftart


04-617 Warszawa, Marysinska 1A

Numer telefonu: 798 127 281

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://kraftartsklep.pl/ - Księga gości drewniana

Uroczystości rodzinne, takie jak zaręczyny, śluby czy komunie, w których bierze udział cała rodzina, to szczególne okazje do spotkań i wspólnego przeżywania radości. Nic więc dziwnego, że chciałoby się te chwile zachować w pamięci na długo, a że pamięć jest ulotna, ważne momenty utrwala się na fotografiach. Po latach, kiedy chwile te zaczną się zacierać w pamięci, można będzie odświeżyć je, oglądając album.

Aby był on wyjątkowy, można skorzystać z propozycji firmy ze strony kraftartsklep.pl, wśród których jest elegancka, drewniana księga gości. Można poprosić każdą z zaproszonych osób o wpisanie kilku słów, takich jak na przykład życzenia dla młodych czy podziękowanie za zaproszenie na tę uroczystość. Pozostałe strony można wykorzystać na wklejenie zdjęć z pisanymi osobami najlepiej oddających atmosferę panującą na uroczystości. Front księgi zostanie ozdobiony zgodnie z życzeniem młodych.

Ponieważ jest to bardzo cenna pamiątka, będzie doskonale chroniona przez sztywne drewniane okładki z wygrawerowanymi imionami, nazwiskiem, datą i mottem życiowym wybranym przez młodych.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Zobacz >

Wencel Sp. z o.o.


Potockich 105a, Warszawa

Zobacz >