BATNA Sp. z o.o. sp. k. - Kamery do monitoringu


BATNA Sp. z o.o. sp. k.


42-202 Częstochowa, Olgi Boznańskiej 3e

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

BATNA Sp. z o.o. sp. k. - Kamery do monitoringu

Oferta firmy BATNA Sp. z o.o. sp. k. to sposób na bezproblemowe zaopatrzenie się w akcesoria i sprzęt wpływający na bezpieczeństwo zarówno mienia, jak i mieszkańców. Na stronie dostawcy można znaleźć szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na uzyskanie pełnego obrazu oraz dźwięku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

Przedstawione w sprzedaży kamery do monitoringu to personalizowany sprzęt podglądowy, który klient może ustawić zgodnie z własnymi potrzebami i sterować nim zdanie oraz manualnie. Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się z ofertą również odbiorców biznesowych. Proponuje, aby zakup kamer oraz niezbędnych do ich montażu i uruchomienia oprogramowania i narzędzi potraktować jako dobrze przemyślaną inwestycję w ochronę zdrowia i życia zatrudnianych pracowników i petentów.

Firma oferuje wygodne zakupy online z dostawą pod wskazany adres na terenie całego kraju. Gwarantuje terminowość realizacji oraz pomoc serwisową na dalszym etapie użytkowania kamer.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Rozbitaszybka.com


Parkowa 20, Chorzów

Zobacz >

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >