Detox narkotykowy Wrocław | Detoksvip.pl


DetoksVIP


50-020 Wrocław, Piłsudskiego 74

Numer telefonu: 507177222

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Detox narkotykowy Wrocław | Detoksvip.pl

DetoksVIP to placówka specjalistyczna lecząca uzależnienia o cechach wygodnego pensjonatu. Wyróżnia ją grono fachowców, którzy do leczenia podchodzą holistycznie. Polega to na takim spojrzeniu na problem, by leczyć zarówno problemy fizyczne wynikające z uzależnień, jak i poważne braki w psychice. Detox narkotykowy we Wrocławiu może więc pozwolić skutecznie usunąć z organizmu klienta wszelkie substancje odpowiadające za zespół znany jako abstynencji. Zlikwidowanie przymusi zażywania narkotyków połączyć należy jednak z terapią, by nie wejść ponownie w cykl uzależnienia.

Zajrzyj na stronę www placówki i dowiedz się więcej o zasadach przyjmowania klientów, polityce anonimowości oraz fachowcach, którzy tutaj pracują. Sprawdź szczegóły oferty i zadzwoń pod wskazany numer, by zmienić swoje życie nie do poznania.


Detoks narkotykowy w wykonaniu wrocławskiego ośrodka DetoksVIP jest bardzo porządnie realizowany. Wiem, o tym ponieważ moja ciocia po wyjściu z tego ośrodka czuła się fizycznie i psychicznie o wiele lepiej.


Ocena 3

Pobliskie firmy:

produktyreklamowe.com.pl


Główna 38, Brzezia Łąka

Zobacz >

RYSOWNIA


Parkowa 25, Wrocław

Zobacz >

lgme.pl


Piastowska 31, Wrocław

Zobacz >