Podział majątku adwokat warszawa


Kancelaria Adwokacka Jarosław Błasiński


00-478 Warszawa, Ujazdowskie 24

Numer telefonu: 22 629 30 30

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Podział majątku adwokat warszawa

Zakres czynności, jakich podejmuje się kancelaria ogłaszająca się na stronie prosterozwody.pl, to działalność pozwalająca na zakończenie związku pod kątem prawnym z uwzględnieniem wszystkich aspektów takiego procesu. Kadra proponuje wsparcie między innymi w takich kwestiach, jak przeprowadzenie negocjacji między stronami, ustalenie opieki nad dziećmi czy podział majątku. Adwokat obsługuje osoby z Warszawy i okolic. Istnieje także możliwość uzyskania porady prawnej online.

Kancelaria na bieżąco informuje klienta o postępach i wszelkich zmianach, jakie zachodzą w trakcie trwania procesu rozwodowego. Prawnik działa w oparciu o udzielone pełnomocnictwo oraz zgodnie z jego zakresem. Rozszerzenie jego kompetencji następuje jedynie w wypadku uzyskania zgody od zlecającego. 

Usługi, jakie świadczy kadra kancelarii specjalizującej się w sprawach rozwodowych, są płatne. Ich koszt jest zwykle ustalany indywidualnie, z uwzględnieniem spektrum czynności, jakie podejmuje adwokat w ramach zleconego zadania. 






Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Zobacz >

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Prodexpol


Rynek 30a, Babice

Zobacz >