http://www.orzel-trans.pl/ - Suchy beton Poznań


Orzeł-Trans


62-070 Dąbrowa, Rolna 26

Numer telefonu: 607-384-323

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.orzel-trans.pl/ - Suchy beton Poznań

Przedsiębiorstwo Orzeł-Trans istnieje w branży kruszyw już ponad dziesięć lat i obsłużyło już setki klientów firmowych, instytucjonalnych i prywatnych. W ciągu tych lat zdobyło spore doświadczenie i cały czas rozwijało zakres usług. Obecnie oprócz kruszyw sprzedaje także mokry i suchy beton klientom z Poznania i okolic, dowożąc go na miejsce własnymi wywrotkami o różnej ładowności. 

Mokry beton świetnie nadaje się do wylewania ław fundamentowych lub posadzek, natomiast suchy podzielony jest na rodzaje i klasy. Można tu zamówić beton suchy konstrukcyjny w siedmiu klasach i stabilizujący używany do podbudowy dróg w dwóch klasach. Oferta obejmuje także podsypkę cementowo-piaskową wykorzystywaną do wykonania podłoża pod kostkę brukową lub krawężniki. 

Firma ta gwarantuje doskonałą cenę przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Ponieważ jest to przedsiębiorstwo handlowo-transportowe klient zawsze może liczyć na usługę przywozu zakupionych tu towarów. W przypadku niejasności lub jakichkolwiek pytań pracownicy firmy zapraszają do kontaktu, aby mogli na nie odpowiedzieć.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Go Stillo


Surzyńskiego 18, Kościan

Zobacz >

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k


Głuszyna 58, Poznań

Zobacz >