Drzwi wewnętrzne  - PROMAT Bielsko Biała


PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej


43-300 Bielsko Biała, Terenowa 1

Numer telefonu: 33 810 05 08

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Drzwi wewnętrzne - PROMAT Bielsko Biała

Drzwi i okna w każdym domu powinny być szczelne, solidne i trwałe. Nie jest to mały wydatek, jednak kupione raz, porządne drzwi i okna okazują się być inwestycją na długie lata. Szczelne okna czy porządne drzwi wewnętrzne w Bielsku Białej kupisz w firmie Promat. Jest to firma, która istnieje od ponad 10 lat. Ma doświadczenie w montowaniu, tworzeniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów. 

Firma ta zajmuje się także montażem oferowanych produktów. W ofercie znajdziesz też bramy do garażów czy parapety. Każdy z oferowanych produktów jest wykonany z najlepszych materiałów, co zapewnia mu to, iż jest doskonałej jakości. Przed zamontowaniem produktów, wykonuje się pomiary, by przygotować odpowiedniej wielkości okna lub drzwi. Dzięki temu nie ma pomyłek i błędów. Firma zatrudnia doświadczonych montażystów.


Obecnie jakość drzwi pozostawia wiele do życzenia, ale nie dziwi mnie to, że producenci stawiają na ilość i zysk. Na szczęście są i takie firmy jak ta tutaj, które oferują za odpowiednią cenę lepszą jakość.


Ocena 5

Pobliskie firmy:

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

WindBal


Wałowa 39, Tychy

Zobacz >