Baloniki z nadrukiem


WindBal


43-100 Tychy, Wałowa 39

Numer telefonu: 793 834 035

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Baloniki z nadrukiem

Baloniki z nadrukiem to nie tylko świetna forma promowania się firmy, ale również pomysł na urodziny, imprezę rodzinną lub inne event. Na balonikach mogą zostać zamieszczone miłe słowa dla solenizanta, życzenia, data urodzin lub inne elementy. Firma produkująca balony i drukująca na nich grafiki zapewnia szybki czas realizacji zamówienia, dzięki czemu nie będą musieli Państwo oczekiwać długich tygodni na odbiór. Do baloników można dobrać również spersonalizowany kolor patyczka, wentyle i wiele innych akcesoriów.

Promocja nowego lokalu z nadrukowanymi balonikami nie będzie droga. A zasięg promocji będzie naprawdę szeroki. Baloniki powędrują wszędzie tam, gdzie pójdzie obdarowana nimi osoba. Zamówienie można składać telefonicznie lub emailowo, dlatego w razie jakichkolwiek pytań oraz chęci skonsultowania się z działem projektowania, zapraszamy do kontaktu z WindBal.


Baloniki z nadrukiem to jeden z podstawowych zakresów działań w kategorii reklamy pneumatycznej w firmie WindBal. Zamówione balony reklamowe z logo na rocznicę firmy świetnie sprawdziły się nie tylko jako element dekoracyjny, ale również marketingowy.


Ocena 4

Pobliskie firmy:

Doma Pak


Bratków 40, Mysłowice

Zobacz >

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

psychoterapeuta-slask.pl


Kossutha 11, Katowice

Zobacz >